Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Hoşgörü ve kardeşlik gecesi

23 Temmuz 2023 15:00 Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı 594

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı tarafından organize edilen kardeşlik ve dayanışma gecesi Derince 60 Evler sahilinde gerçekleştirildi.

Kocaeli Gümüşhaneliler vakfı tarafından düzenlenen Hoşgörü ve kardeşlik gecesine katılımları ile bizleri onurlandıran ve Vakfımız dan hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen En son Başbakan yardımcısı sayın Fikri ışık beye, Kocaeli Büyükşehir belediye Başkanı sayın Doç.Dr. Tahir Büyükakın beye, Derince belediye Başkanı sayın Zeki Aygün beye, Körfez belediye Başkanı sayın Şener Söğüt beye, tüm siyasi partilerin temsilcilerine ayrıca Tarihçi yazar kıymetli Hocamız Volkan Şenel beye, bizleri kırmayıp katılım sağlayan isimlerini sayamadığımız tüm protokol misafirlerinize ,türbinleri dolduran hemşerilerimize tek tek teşekkürlerimizi sunarız.

Hoşgörü ve kardeşlik gecesine katılımları ile bizleri onurlandıran Kocaeli Vali yardımcısı sayın Şenol Kaya beye ,Kocaeli üniversitesi Genel sekreteri sayın Mustafa Eren beye Körfez Adliyesi hâkimi sayın Zeynep Gül Öztürk hanımefendiye kıymetli sanatçılarımız Yıldırım Gömleksiz'e, Alim Koca beye ,Gümüşhane folklör ekibi hocası, Cihan Denli ye , Gonca Coşkun hanımefendiye, Fikret Dolu beye, ve Özcan Türe ye, tüm STK temsilcilerine isimlerini sayamadığımız tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

 

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

                                          

 

 

 

 

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı

Soğucak Mevkii, Yeni Mahalle Plaj Yolu
İzmit /

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.